7 Ağustos 2012, Salı

Tivibu ev paketi yorumları

7 Ağustos 2012 Yazan Kişi:  
Okunma Sayısı: 20.848 Defa Okundu. Karegori: Diğer Konular

tivibu ev paketi yorumları – aslında tivibu ev paketi şikayetleri diye bir başlık açsam daha doğru olacaktı fakat bir kişisel sitem bir şikayet kutusu sitesi olmadığından sadece ttnet’in tivibu ev paketi ile ilgili düşüncelerimi paylaşmam daha doğru olacağı kanaatindeyim..


Değerli dostlarım ve kıymetli ziyaretçiler! Ttnet’in tomar tomar para harcayarak gerek sosyal medyada gerekse televizyon kanallarında yaptığı reklamlar hepimizce malumdur. O kadar kaliteli reklamlar hazırlıyorlar ki şu “25.kare” olayının hakkını veriyorlar.  Siz o anda reklamdır diyerek kendi kendinizi kontrol altına alıyor olsanız da bir süre sonra ihtiyaçtan dolayı aklınıza gelip “aa şu reklamda bu konudan bahsedilmişti..” deyip kurbanlar arasına girebiliyorsunuz..

Maalesef ki ben de ttnet tivibu ev paketi kurbanlarından biri oldum. Evime interneti bağlatmaya gittiğimde ttnet şubesinde görevli olan arkadaş sağolsun çok iyi davrandı ve hakikaten de müşteri memnuniyeti için elinden geleni yaptı. İnternet bağlantımı yaparken duraklarda bulunan reklam panolarındaki “ttnet tivibu ev paketi” aklıma gelmişti ve bu konuyla ilgili de bilgi almak istedim. Görevli arkadaşın anlattıkları da kafama yatınca “iyi madem, tivibu paketi de alalım..” diyerek aboneliği başlattım.. Gerekli evrakları doldurup evime doğru yola çıktım..

Aradan 1 hafta geçtikten sonra internet bağlantısı için geldiler ve interneti bağladılar. Herhangi bir sorun yoktu ve ara ara kesintiler dışında pek de sorun yaşamadım. Tivibu ev paketi bağlantısı içinse 1 hafta sonraya randevu verdiler. Yine aradan 1 hafta geçti ve 2 görevli arkadaş eve gelip bağlantı işlemini gerçekleştirdiler. İlk başlarda sorun yoktu ve çok güzel bir şekilde çalışıyordu. Ancak yaklaşık 10 gün sonra aniden “tivibu cihazı hata uyarısı” vermeye başladı. Zaten ne olduysa buradan sonra oldu..

ttnet tivibu ev paketi yorumları - metin kılıç

ttnet tivibu ev paketi yorumları


Ttnet tivibu müşteri hizmetlerine ulaşmak marsa giden bir elemana ulaşmak kadar zor! Hatta marstaki elemanlara gelişmiş teknoloji ve ekipmandan dolayı daha kolay ulaşabilir! Müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 375 ‘yi onlarca defa aradım. Her defasında onlarca dakika hatta beklemek zorunda kaldım. (ay sonunda gelen telefon faturasını söylersem ayıp olur mu acaba?) Ama yine de bir Allah’ın kuluna ulaşamadım. Artık umudumu keserek çalışmazsa çalışmasın dedim kendi kendime. Aradan 2 ay geçti ve hala ttnet tivibu ev paketim çalışmıyor. Ekranda cihaz açılmaktadır, lütfen bekleyiniz uyarısından sonra 00001 ttnet hatası şeklinde bir uyarı veriyordu.

Hülasa! Şahsım olarak ttnet tivibu paketi kullanmak mı!? Hiç sanmıyorum. Kendim kullanmadığım gibi sizlere de kullanmanızı tavsiye etmiyorum. İlk başlarda güzel görünse de sonradan çalışmadığından memnuniyetsizlik söz konusu olabiliyor. Ayrıca şu yazdıklarımı düşük de olsa bir ihtimal yetkililer görür de müşteri hizmetleri departmanlarında çalıştırdıkları elemanların sorumsuz olduklarını belki farkederler veya belki de zaten farkındadırlar!..

Metin Kılıç – Küçük dünyanın GERÇEK yanları!..

tivibu ev paketi yorumları, tivibu şikayetleri, tivibu kullanıcı yorumları

Konuyla Benzer Yazılar:

Bu Yazıyla Benzer Konular:

Çaresizlik..
Çaresizlik... Uyandığım her günde bende bir Sen doğuyor, ...
Yerli Uydumuz RASAT ...
Hiç şüphesiz ki Büyük Türkiye olma yolundaki parke taşla...
Facebook Zaman Tünel...
Arkadaşlar facebook zaman tünelinden kurtulma, facebook time...
Paylaşımlardaki Hata...
Merhabalar, bazen öyle anlar oluyor ki içinde bulunduğumuz r...

Comments

” Tivibu ev paketi yorumları” başlıklı yazı için 41 Yorum Yapılmış..
  1. hüseyin tarçın diyor ki:

    TİVU YETKLİLERİ BENİM HESABIMDAN PARAMI ÇALDILAR GERİ İADE ALAMIYORUM SAVCILIĞA SUÇ DUYRUSUMU YAPMAM LAZIM BNA YOL GÖSTERİN.

  2. veli yilmaz diyor ki:

    Benim bir sikayetim var hic bir kimse dorun cozmuyor surekli oyaliyorlar

  3. esma yildiz diyor ki:

    tivibu müşteriyi.mağdur etmede 1numara en çok şikayet alan hizmettir,uzak durun….


Konuyla ilgili yorum yazmak istemez misiniz?

Konuyla ilgili neler düşündüğünüzü benimle paylaşır mısınız?