11 Ağustos 2012, Cumartesi

Arakan’da Katliam Videoları

11 Ağustos 2012 Yazan Kişi:  
Okunma Sayısı: 10.249 Defa Okundu. Karegori: Güncel Konular, Video Klipler

Arakan Katliam Videosu izle – Arakan’da Müslümanların Katliamı Video Haberi,  Myanmar Arakan Katliamı Video Görüntüleri İzle ve Yapılan haberlerin detayları üzülerek paylaşmaktayım..

Arakanda katliam videoları videosu izle

Arakanda katliam videoları

Sevgili arkadaşlar bu başlık altında hem arakan’da müslümanlara yapılan katliam görüntülerini sizlerle paylaşmaktayım hem de konuyla ilgili yapılan haberleri video formatıyla sizlerle paylaşacağım. Daha önceden de arakan neresi ve myanmar neredearakan’da yapılan katliam şeklindeki başlıklarla konuyu gündemde tutmaya çalışmıştım.  Şimdi ise her ne kadar görüntüler iç açıcı olmazsa da arakan’da yapılan katliam görüntülerini paylaşıyorum.

… Biz müslüman olduğumuz için katledildik..” diyor Arakan’lı bir müslüman kadın. Ne mutlu onlara ki böyle bir şerefe nail oluyorlar ancak ne acıdır ki bizler de bu katliamlara seyirci kalıyoruz.. (Rabbim ahirete göçenlerin mekanlarını cennet eylesin ve kalanların yar ve yardımcısı olsun (amin))

Arakan’da Müslüman Katliamı Video izle -1

Sevgili arkadaşlar videoları youtube’dan çekmekteyim. Zaman zaman açılmama gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni bilgisayarınızın dns ayarlarıyla alakalıdır. Selam ve dua ile..

Arakan’da Katliamı Görüntüleri Video izle -2

Aşağıdaki video ise bir haber kanalında bir köşe yazarının yazdıkları seslendirilmiş. Görüntüler Arakan’da son durumu yansıtmaktadır. (10 Ağustos 2012)

Arakanlı Müslümanların Katliamı Video izle -3

Aşağıda paylaştığımız video ise ATV Haber (a haber) de yayınlanan bir haberdir ve yine görüntüler Arakan’da yaşanan insanlık dramını gözler önüne sermektedir. (10 Ağustos 2012)

Arakan Katliamı Videosu izle -4

arakan katliamı video izle, arakanda müslüman katliamı videoları, arakan myanmar katliam görüntüleri

Konuyla Benzer Yazılar:

Bu Yazıyla Benzer Konular:

Uzun Bir Aradan Sonr...
Merhaba değerli misafirlerim.. www.metinkilic.net kapalı ka...
Selçuk Balcı - Bekle...
Seven sevdiğini beklemez mi? Bir ömür geçse üzerinden son ne...
11 Nisan Urfanın Kur...
Tekrardan merhabalar değerli dostlar.. Bilgisayarımın bozuk ...
Raspberry Ketone Tür...
Raspberry ketone Türkiye yorumları başlığıyla aslında raspbe...

Comments

” Arakan’da Katliam Videoları” başlıklı yazı için 4 Yorum Yapılmış..
 1. celil şahin diyor ki:

  çok üzücü yaaa ALLAH onların yardımcısı olsun :(

 2. oğuz furkan diyor ki:

  Lütfen üzerimize düşeni yapalım.Diyanet İşleri aracılığı ilede olur özel yardım kuruluşlarıda var onların aracılığıyla en azından 1 sms ile 5 lira göndererek yardımda bulunalım fitrelerimizi bari olsun onlara gönderelim.Allah katında bizlerde bu durumdan sorumluyuz.Ne pis ne hayasızlıktır ki heryerde Müslümanlar aciz çaresiz savunmasız zayıf zülme uğrayanlar hep biziz.Buna dur demeli yardımda bulunmalıyız.Birde artık islam topluluklarının savaşmasını ordular kurmasını mutlaka öğrenmesi gerekiyor bunu heryerde görüyoruz yeter artık.

 3. Barış bey diyor ki:

  resmen insanlık dramı arkadaş bu. böyle zulüm nerede görüldü. müslümanların çektikleri nedir böyle? Allahım sen orada olanlara yardım et :(

 4. Dogan Çavuş diyor ki:

  Geldiğimiz şu uzay çagı ve teknoloji çagında hala bu çagdışı uygulamanın var oluşu tek kelimeyle VAHŞET, Bu insanlar kana susamış vampir, ifadelerimi anlatmak, duygularımı anlatmakta zorlanıyorum bu vahşet karşısında, bu vahşet karşısında acımı dindirecek kelimede bulamıyorum söylemek için, insan oldugumdan utanır haldeyim. Biz neden bu kadar çaresiz ve aciziz diyebiliyorum. Ya Rabbim Senin affına sıgınıyorum. Nedir bu müslümanların çilesi, nedir bu insanların kana susamışlığı, vahşeti. Ya Rabbim Sana sıgınırım dünyada ki bu vahşet karşısında,


Konuyla ilgili yorum yazmak istemez misiniz?

Konuyla ilgili neler düşündüğünüzü benimle paylaşır mısınız?