17 Eylül 2012, Pazartesi

Müslümanların Masumiyeti Filmi

17 Eylül 2012 Yazan Kişi:  
Okunma Sayısı: 16.163 Defa Okundu. Karegori: Güncel Konular

Müslümanların Masumiyeti Filmi , Peygamber Efendimiz’e Hakaret Filmi Müslümanların Masumiyeti Türkçe Dublaj olarak çevirildi mi? Filmin türkçe dublajı yoksa Müslümanların Masumiyeti Türkçe Alt Yazı olarak çevirildi mi? şeklinde soruları son 2 gündür sıkça duymaktayım. Sevgili arkadaşlar bırakın türkçe dublaj çevirisini ahlaksızca hazırlanmış böyle bir filmin müslüman türkler tarafından alt yazısının bile hazırlanması tahayyül edilemez.

Böyle ahlaksızca bir film hakkında yorum yapmak zorunda kaldığım için üzgünüm. Alemlerin nuruna yaratıldığı Efendiler Efendisi (sallallahu aleyhi ve sellem) adı kullanılarak böylesine ahlaksızca bir filmin yapılması tüm müslümanların dikkatini ve tepkilerini çekmiştir.

Ortadoğu’da öfkelerine dizginleyemeyen müslüman halk ABD elçiliklerine saldırılar düzenleyip sivil halkın ölümüne sebep olmuştur. Böyle bir olayın arkasında bir art niyet aranmalıdır elbette. Peygamber Efendimizi de kullanarak tüm müslümanların güya cani, barbar, gerici olduklarını dünyaya göstermek istemişler. Oysaki müslümanların dünyaya medeniyeti, ilmi, huzuru ve itminanı öğrettiğini unutmuşlar galiba. Aslında unuttuklarını hiç sanmıyorum ancak hani bir söz vardır “İşine nasıl gelirse *** ” diye. Bunların da işine böyle geldiğinden tüm yanlışları kendi yollarında doğru olarak görüyorlar.

Böylesine bir filmi çekip çektirenleri Allah ıslah etsin demeyi isterdim ancak Efendimiz’e yapılan bu hakaret karşısında böylesine bir duayı yapmak içimden gelmiyor. Elbetteki azap edenlerin en hayırlısı Allah’tır diyerek onları Allah’a havale ediyorum.

Bu resimde görülen kişinin de filmi çeken kişi olduğu söyleniyor, ne kadar doğrudur bilemeyeceğim..

müslümanların masumiyeti filmi

müslümanların masumiyeti filmi yorumları

Bu da film hakkında yapılan yorumlardan sadece bir tanesidir.

Müslümanların Masumiyeti Filmi Türkçe Yorumları Video izle

Konuyla Benzer Yazılar:

Bu Yazıyla Benzer Konular:

Aile ile ilgili Hadi...
Alemlerin Nuruna yaratıldığı Sultanlar Sultanı buyuruyorlar ...
Berhan Arısoy Sen Bi...
Bir zamanlar birlikte büyüdüğümüz Keloğlan filmind...
Botoks Yapmak Günah ...
Botoks yaptırmak günah mıdır? Botoks yaptırmak günah mıdır? ...
Baharın Ellerede Kış...
Düzeltme: Yapılan hatalarla ilgili bir açıklama, okumak için...

Comments

” Müslümanların Masumiyeti Filmi” başlıklı yazı için 7 Yorum Yapılmış..
 1. FATİH ÇELİK diyor ki:

  BU FİLMİN YAPIMINDA HER TÜRLÜ İŞİNDE EMEĞİ GEÇENLERİ LANETLİYORUZ…ALLAH’IN LANETİ ZALİMLERİN ÜZERİNE VE BU FİLMİ ÇEKENLERİN ÜZERİNE OLSUN…ALLAH EN BÜYÜK İNTİKAM ALANDIR…DİNİ İSLAM ELBET BİRGÜN TAMAMLANACAKTIR…

 2. kübra şahin diyor ki:

  Peygamberimize hakaret eden bu yobazların Allah belasını versin. Zalimler için yaşasın cehennem lafı boşuna söylenmemiştir. Allah belanızı versin kafirler.

 3. veli can diyor ki:

  ALLAH KAHHAR ismi ile o kafirlere en güzel cevabı verecektir inşallah..ALLAH herşeye gücü yetendir…cennet kolay değil cehennem de lüzumsuz değil..işte böyle kafirler için yaşasın cehennem demekten kendini alamıyo insan..ALLAHIN LANETİ HAK DİN OLAN İSLAM DİNİNİ KÖTÜLEYEN KAFİRLERİN ÜZERİNE OLSUN

 4. diyar diyor ki:

  Canımla birlikte anam, babam Sana feda olsun Ya RESULALLAH. Onlar ne Seni ne de Allah’ı tanımıyorlar. Demek ki biz de Seni ve Rabbimizi hakkıyla tanıtamamışız. Affet bizi Efendim, mağfiret buyur…

 5. azat diyor ki:

  Allah o film oyuncularını ve yönemenin azaplarını artırsın onlar bilmiyorlar dünya onun için yaratıldığını orda başı boş tasmasız köpek gibi havlıyorlar o*** ç***… anam babam ve bu canım sana kurban olsun ya Resulallah…

 6. emre özel diyor ki:

  1 kişi nasıl olurda bütün dünyayı tek başına karıştırabilir benim aklım bunu almıyor 1 kişi nasıl olurda 1.5 milyar insana tek başına karşı gelir sizcede mantıklı değil mi? Bence birileri destek veriyordur.Bu filme İsrail çok sevinmiştir.Ne de olsa Müslümanlardan nefret ediyorlar.Ben ALLAH’a havale ediyorum.

 7. büşra büşra diyor ki:

  Alahım sen bizleri affet! ey Allahın rasülü (sav) seni duyuramadık yeterince, tebliğe muvaffak olamadık, bildiremedik dini islamı sen bizleri affet!


Konuyla ilgili yorum yazmak istemez misiniz?

Konuyla ilgili neler düşündüğünüzü benimle paylaşır mısınız?